Angielski Częstochowa

Poszukujesz miejsca, w którym nauczysz się angielskiego od podstaw bez większego problemu? Chcesz rozwinąć swoje zdolności językowe i podszkolić język obcy? Najważniejszym aspektem jest pełen profesjonalizm i indywidualne podejście korepetytora? Nasza platforma Lingua Boutique Częstochowa została stworzona z myślą o takich osobach jak Ty!

angielski żary

Ciekawe lekcje z wykwalifikowaną kadrą

Nasi lektorzy od wielu lat prowadzą lekcje, które przede wszystkim opierają się na konwersacji. Dzięki takiej metodzie w przyjemny sposób jesteśmy w stanie pokonać blokadę językową. Bardzo ważne jest to, że do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie i dobieramy metody nauki do jego potrzeb. Zapewniamy spektakularne efekty i oswojenie z angielskim. Zazwyczaj początki nauki są trudne, dlatego naszym celem jest stopniowe zapoznanie się z językiem obcym. Dzięki temu z lekcji na lekcje będziesz czuł się coraz swobodniej, a rozmowa w języku angielskim będzie przychodziła Ci z coraz większą łatwością. W obecnych czasach znajomość tego języka jest niemalże obowiązkowa i pozwala rozwinąć skrzydła w życiu zawodowym. Dzięki konwersacjom z naszymi lektorami pokonasz lęk i nie będziesz czuł stresu w codziennych sytuacjach. Jesteśmy przygotowani na każde wyzwanie, cechuje nas empatia i ogromne pokłady cierpliwości.

Atrakcyjna oferta

W porównaniu do szkół konkurencyjnych mamy bardzo bogatą ofertę. U nas nauczysz się zarówno języka angielskiego, jak i niemieckiego, włoskiego, francuskiego, polskiego, portugalskiego oraz rosyjskiego. Część naszych uczniów decyduje się na równoczesną naukę dwóch lub trzech języków, co przynosi bardzo dobre efekty. W naszej ofercie znajdziesz naukę języków obcych na każdym poziomie zaawansowania, korepetycje, a także pomoc w nagłych przypadkach, takich jak: przygotowanie do ważnego egzaminu, matury czy sprawdzianu. Dzięki tej usłudze możesz liczyć na naszą pomoc niemalże od ręki! Lektorzy w naszej szkole traktują swoją pracę przede wszystkim jak pasję, co gwarantuje indywidualne przygotowanie do lekcji z uczniem i profesjonalne zaangażowanie. Jesteśmy przekonani, że po skorzystaniu z naszych usług rozmowa w języku angielskim stanie się dla Ciebie czystą przyjemnością. Dopasowujemy ofertę indywidualnie, w zależności od potrzeb naszych uczniów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej oraz do kontaktu z naszym personelem.