Niemiecki Żary

Rozglądasz się za szkołą językową, w której nauczysz się języka niemieckiego od podstaw? A może chcesz udoskonalić swoje umiejętności językowe? Zależy Ci na nauce, która opiera się przede wszystkim na konwersacjach? Dodatkowo nie czujesz się pewnie w posługiwaniu się językiem niemieckim w życiu osobistym lub zawodowym? Lingua Boutique Żary to platforma do nauki języków obcych w trybie online stworzona z myślą o wygodzie naszych uczniów.

niemiecki żary

Ciekawe lekcje z najlepszymi lektorami

Nasz personel składa się z lektorów, którzy cechują się wieloletnim doświadczeniem, ukończonymi szkołami wyższymi i licznymi kursami. Dzięki temu oferujemy usługi na najwyższym poziomie, a nauka języka niemieckiego będzie czystą przyjemnością. Z naszymi lektorami oswojenie języka obcego będzie bezbolesne i ciekawe. Początki nauki niemieckiego lub powrót do konwersacji po długoletniej przerwie może być obciążający i stresujący. Stawiamy na indywidualne podejście do uczniów i łagodnie przechodzimy przez każdy etap nauki. Takie metody gwarantują świetne rezultaty i pozwalają na swobodne posługiwanie się językiem obcym. Obecnie język niemiecki oraz angielski jest często wymagany na różnych stanowiskach zawodowych, dlatego warto je znać, pokonać blokadę i cieszyć się z pracy w języku obcym. Jesteśmy gotowi na każde wyzwanie, a naszym priorytetem jest zadowolenie naszych uczniów.

Pełen zakres usług

Odróżniamy się od konkurencji tym, że oprócz nauki języka niemieckiego oferujemy kursy włoskiego, francuskiego, polskiego, portugalskiego oraz rosyjskiego. Ciekawym wyborem jest nauka dwóch języków równocześnie, co przekłada się na bardzo dobre rezultaty. W przypadku nauki języków obcych bardzo dobrze sprawdza się metoda małych kroków – nawet kilkanaście minut dziennie przynosi oczekiwane rezultaty. W naszej ofercie znajdziesz szkolenia na każdym poziomie zaawansowania, korepetycje z języków obcych, a także pomoc w sytuacjach kryzysowych, na przykład przygotowanie do niespodziewanego sprawdzianu w szkole. Gwarantujemy ciekawe lekcje, dynamiczną naukę oraz pełne zaangażowanie lektorów. Jesteśmy przekonani, że po pierwszej lekcji nie będziesz mógł się doczekać kolejnych spotkań z naszym lektorem, a rozmowy w języku obcym z dnia na dzień będą coraz łatwiejsze. Dopasowujemy indywidualnie ofertę do oczekiwań naszych uczniów, co jest szczególnie ważne przy różnych potrzebach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z naszymi lektorami. Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy!