Angielski Żary

Szukasz szkoły językowej, w której nauczysz się od podstaw języka angielskiego? A może potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci rozwinąć Twoje umiejętności językowe? Liczą się dla Ciebie konwersacje z profesjonalistą i chcesz pokonać blokadę językową? Nasza platforma Lingua Boutique Żary do nauki języków obcych online jest stworzona do spotkań indywidualnych z uczniami.

angielski żary

Dynamiczne lekcje z doświadczonymi lektorami

Od wielu lat prowadzimy lekcje, które przede wszystkim opierają się na konwersacji. Dzięki temu razem pokonujemy lęk i obawy przed mówieniem w języku obcym. Bardzo istotne jest to, że mamy duże doświadczenie i indywidualnie traktujemy potrzeby naszych uczniów. Gwarantujemy świetne rezultaty i oswojenie się z językiem angielskim. Wiemy, jak trudne potrafią być początki, nie wywieramy presji i stopniowo przechodzimy przez każdy etap nauki. Takie podejście pozwala otworzyć się uczniowi i zacząć swobodnie posługiwać się językiem obcym. Jak wiemy w dzisiejszych czasach na każdym kroku jest potrzebny język angielski – zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Dużo lepszym wyjściem są konwersacje z lektorem niż późniejszy stres w sytuacjach codziennych. Nasi lektorzy są przygotowani na każde wyzwanie, mają wieloletnie doświadczenie i cechują się cierpliwością oraz empatią.

Bogata oferta językowa

Na tle konkurencji odznaczamy się tym, że oprócz nauki języka angielskiego oferujemy lekcje z języka niemieckiego, włoskiego, francuskiego, polskiego, portugalskiego oraz rosyjskiego. Wielu naszych uczniów decyduje się na naukę dwóch lub trzech języków równocześnie, co przynosi bardzo dobre efekty. Czasem wystarczy poświęcenie kilkunastu minut dziennie na naukę, aby efekty były satysfakcjonujące. Proponujemy naukę na każdym stopniu zaawansowania, korepetycje, a także pogotowie ratunkowe w kryzysowych sytuacjach, takich jak: przygotowanie do egzaminu, pracy klasowej czy powtórki przed maturą. Ta usługa ma ogromne zalety, szczególnie w momentach, kiedy potrzebujesz pomocy od zaraz. Praca lektora jest dla nas przede wszystkim pasją, co przekłada się na zaangażowanie i świetne przygotowanie do lekcji z naszymi uczniami. Jesteśmy pewni, że po skorzystaniu z naszych usług zostaniesz z nami na stałe, a rozmowy w języku obcym staną się dla Ciebie przyjemnością! Odznaczamy się elastycznością, dzięki której dopasujemy ofertę do Twoich oczekiwań. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do kontaktu z naszym personelem.