O nas

Krzysztof Ledwoch

właściciel LinguaBoutique - platformy do nauki języków obcych online w systemie spotkań indywidualnych. Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Zielonej Górze pod numerem ewidencyjnym 2,08/00028/2021.

Zajmujemy się nauką języków w sposób możliwie naturalny i automatyczny zwracając szczególną uwagę na otwarcie ucznia, motywację i zatopienie się całkowite w mówieniu.  

 Jeśli potrzebujesz konwersacji, to lepiej nie mogłeś trafić. Prowadzimy dynamiczne lekcje, potrafimy odblokować ucznia. Często mamy problemy z mówieniem, dlatego kładziemy na to największy nacisk. Z nami zrobisz duże postępy w języku obcym. Gwarantujemy, że rezultaty naszej pracy odczujesz szybciej niż się spodziewasz.

Osobiście polecam również uczenie się np dwóch, trzech języków jednocześnie. Nawet kilkanaście minut codziennie (codziennie znaczy tutaj codziennie) przynosi niesamowite efekty. Polecam, dzwoń!

Oferujemy korepetycje Online i gwarantujemy efekty!!

 

PRZEKONAJ SIĘ DO LEKCJI

ONLINE

przez Skype lub Messenger

 

Coraz bardziej popularna wśród uczących się języków obcych jest nauka online. Odbywa się to poprzez dowolny komunikator taki jak Skype lub Messenger. Jest to bardzo wygodna metoda, niezwykle skuteczna. Lekcje i konwersacje są bardzo dynamiczne i nastawione głównie na mówienie.  Zakładam dla Ciebie zeszyt i zapisuję w nim wszystko to co trzeba. Zeszyt ten wysyłam po zapisaniu go do do Ciebie pocztą lub kurierem. Nie musisz nic pisać, skupiasz się na mówieniu, całą praca jest po naszej stronie. Zresztą przyjemność też

Zapraszam do lekcji próbnej. Masz ochotę, potrzebę lub konieczność uczenia się języka niemieckiego lub angielskiego lub innego ? Zapraszam na lekce u nas. Sprawdź i przekonaj się sam. Zapraszam, Krzysztof Ledwoch (właściciel platformy LinguaBoutique).

Telefon

+48 668 334 902

Email