Nasze usługi

Odblokowanie wstydu i niechęci do mówienia w języku niemieckim

Jeśli masz problem z tym, że za granicą lub po prostu w kontakcie z obcokrajowcem nie jesteś w stanie otworzyć ust, zacząć mówić, zadać pytanie lub po prostu czujesz sie w tej kwestii nieśmiały, zawstydzony lub boisz się popełnić błąd, to jesteś w dobrym miejscu. Potrafię idealnie odblokować taki strach i spowodować, że prawdopodobnie jedno z twoich marzeń (mówić swobodnie w języku obcym) stanie się rzeczywistością. Zamów niezobowiązującą lekcję próbną aby się przekonać!

Cena specjalistycznej lekcji z elementami eliminacji strachu, wstydu, wszelkich blokad językowych, z elementami motywacji oraz oczywiście z fachową wiedzą języka niemieckiego oraz z nieustannym mówieniem i mówieniem i mówieniem i mówieniem to jedyne 80zł za pełne 60 minut! Polecam, daj mi rok i będziesz innym człowiekiem. Po roku lub dwóch będziesz mówił dosyć dobrze po niemiecku i tak na prawdę będziesz się już mógł uczyć sam oszczędzając pieniądze. Polecam moje dynamiczne lekcje. Lekcje online oraz na terenie Częstochowy i okolic!

Odblokowanie wstydu i niechęci do mówienia w języku angelskim

Jeśli masz problem z tym, że za granicą lub po prostu w kontakcie z obcokrajowcem nie jesteś w stanie otworzyć ust, zacząć mówić, zadać pytanie lub po prostu czujesz sie w tej kwestii nieśmiały, zawstydzony lub boisz się popełnić błąd, to jesteś w dobrym miejscu. Potrafię idealnie odblokować taki strach i spowodować, że prawdopodobnie jedno z twoich marzeń (mówić swobodnie w języku obcym) stanie się rzeczywistością. Zamów niezobowiązującą lekcję próbną aby się przekonać!

Cena specjalistycznej lekcji z elementami eliminacji strachu, wstydu, wszelkich blokad językowych, z elementami motywacji oraz oczywiście z fachową wiedzą języka angielskiego oraz z nieustannym mówieniem i mówieniem i mówieniem i mówieniem to jedyne 80zł za pełne 60 minut! Polecam, daj mi rok i będziesz innym człowiekiem. Po roku lub dwóch będziesz mówił dosyć dobrze po angielsku i tak na prawdę będziesz się już mógł uczyć sam oszczędzając pieniądze. Polecam moje dynamiczne lekcje. Lekcje online oraz na terenie Częstochowy i okolic!

Telefon

+48 668 334 902

Email